Hakkımızda Hakkımızda

Fieb Bilişim Hizmetleri
Tüm Fiebbilisim.com sunucuları, Almanya Gunzenhausen, Bavaria’da bulunan Hetzner veri merkezinde barınmaktadır.

Sektördeki en güncel teknolojileri takip eden ve bunu sistemlerine en hızlı şekilde entegre eden firma, tüm network ve sunucu sistemlerinde en güncel donanımları kullanmaktadır.

Fiebbilisim.com; kişi ve kurumların bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarını karşılamak, internet servislerini ve teknolojiyi herkes için ulaşılabilir kılmak, network ve altyapı yatırımlarına gerekli önemi vererek en güncel teknoloji ile hizmet vermek amacıyla 2011 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana ürün portföyünü, üyelerinin ihtiyaçlarına göre belirleyerek kişisel ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmayı amaçlayan Fiebbilisim.com, üyelerinin bu alanda yaşadığı bilgi ve tecrübe eksikliğini 7/24 kesintisiz destek sağlayarak ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan Fiebbilisim.com için en önemli husus “müşteri memnuniyeti” olmakla beraber, en yeni ve en son teknolojiyi en uygun fiyatlarla üyelerine sağlamayı amaçlamaktadır. Yatırımlarını ve fiyat politikalarını kaliteden ödün vermeden en optimum şekilde belirleyen Fiebbilisim.com, yedekli network ve sunucu altyapısı ile olası kriz ve istenmeyen durumlara son derece hazırlıklı durumdadır. Olası istenmeyen ve kriz anları için birden fazla eylem planına sahip olan Fiebbilisim.com, müşterilerine kesintisiz hizmet vadetmektedir.

Yaptığı ulusal ve uluslararası anlaşmalar ile çeşitli kampanyalar yaparak üyelerini mutlu etmeyi amaçlayan Fiebbilisim.com, aynı zamanda da üyelerinin ürün ve hizmetlere sahip olurken tasarruf etmelerini amaçlamaktadır.

Web Tasarım Hizmeti
Web tasarım yaptırmak amacıyla yola çıkan değerli dostlarımıza fikir vermesi açısından, bununla birlikte yol göstermesi amacıyla uyarılarda bulunmak isteriz.

Responsive Web Tasarım Hizmeti
Fieb Bilişim olarak sizlere responsive web sayfaları tasarlar, mobil uygulamalar geliştiririz. Web sitenizi ziyaret eden internet kullanıcıları web sayfanıza rahat erişir.

Web Yazılımı Hizmeti
Web yazılımı yaptırmak amacıyla yola çıkan değerli dostlarımıza fikir vermesi açısından, bununla birlikte yol göstermesi amacıyla uyarılarda bulunmak isteriz.

 • +Destek Merkezi

  Profesyonel web tasarım hizmetimizden faydalanmak ve şirketimizle tanışmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 • +Takım Çalışması

  Başarımızın en büyük sebebiyse ilkelerimizden, duruşumuzdan taviz vermeden yürüttüğümüz çalışma sistemimizdir.

 • +Yüksek Tecrübe

  Web tasarım hizmeti üretirken ihtiyaç duyulan tecrübeye, vizyona, bilgiye sahip olduğumuz için ürettiğimiz hizmetlerin, projelerin arkasında durabiliyoruz.

 • +E-Ticaret

  Sektörünüze uygun e-ticaret sistemi, sektörünüze özel olarak geliştirilen modüller sayesinde standart e-ticaret paketlerinden farklı çalışarak müşterilerinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

Top
Fieb Bilişim Hizmetleri